O mnie

Małgorzata Gorzelańczyk

Jestem terapeutką Medycyny Chińskiej. W swojej praktyce z pacjentami korzystam z różnych technik terapii, akupunktury, baniek, gua sha, moksoterapii. 

Metody terapii, które stosuję pozwalają na holistyczne podejście do pacjenta. Jest to spójne z filozofią, którą uznaję. Człowiek stanowi całość, jego ciało, umysł, emocje i dusza są nierozerwalne, a miejsce w którym żyje – klimat, środowisko mają równie istotne znaczenie. 

Jestem dyplomowaną fitoterapeutką. Zioła, które stosuję w terapii są jak pomost pomiędzy zabiegami w gabinecie. Ziołolecznictwo, podobnie jak Medycyna Chińska to moja pasja, z którą idę przez życie wspierając pacjentów w powrocie do równowagi. 

Równowaga w organizmie jest tym do czego dążę podczas pracy. Za pomocą akupunktury i ziół reguluję procesy w organizmie pacjenta, które są zachwiane. 

Kocham to co robię, dlatego z zaangażowaniem i empatią podchodzę do pacjenta, aby ten wracał do zdrowia i budował swoją odporność, żył w zgodzie z naturą i harmonijnie. Pomagam pacjentom pozbywać się bólu i dyskomfortu, z którymi zmagają się na skutek różnych dolegliwości zdrowotnych.

To miejsce zostało stworzone dla Ciebie ❤️